O nás

Obchodní značka SOSNAGEMS.CZ

internetový portál společnosti

SINCOM - Gems Investment Company a.s.
se sídlem: Tovačovského 92/2, 130 00 Praha 3 - Žižkov

Jsme obchodní a investiční akciovou společností zaměřenou na mezinárodní trh s drahokamy. Na českém trhu představujeme v současné době, jako jediní v této oblasti zcela nové investiční a obchodní možnosti vhodné zejména pro menší a střední investory a společnosti.

-Naším cílem je seznámit a nabídnout naším klientům ve světě již léta používaný a osvědčený model investování do drahokamů.
-Jednu z nejbezpečnějších a ekonomicky nejefektivnějších možností zajištění a zhodnocení finančních prostředků se střednědobým a dlouhodobým investičním obdobím.
-Finanční zajištění naší společnosti mezinárodním kapitálem a napojení na jednoho z největších světových dodavatelů investičních drahokamů představuje záruku stability pro naše klienty.
-Naši zákaznici se díky tomu mohou spolehnout na dlouhodobě stabilní fungování, finanční jistotu a nejširší nabídku i kompletnost služeb v této oblasti.
-Nabízené investiční možnosti s protihodnotou investované částky i dlouhodobě stabilní garantované zhodnocení investice představuje na českém trhu zcela ojedinělý investiční nástroj s maximální mírou bezpečí.

Naše drahokamy, Vaše radost
Obchodní značka SOSNAGEMS je představitelem  obchodní divize společnosti s mezinárodní účastí v České republice a specializující se na trh s drahokamy a šperky s drahokamy.
Naše pevná obchodní a přátelská vazba na mezinárodní partnery v této oblasti, dovoluje pro naše zákazníky nabídnout vždy ty nejlepší ceny na trhu v poměru ke kvalitě.
Naše nejširší nabídka drahokamů na trhu upoutala za poměrně krátkou dobu široké spektrum zákazníků a to jak obchodních a klenotnických firem, tak sběratelů, investorů, ale v neposlední řadě i běžných zákazníků se vztahem k drahokamům a jimi osazeným šperkům.

Záruka kvality
Veškeré námi dodávané drahokamy či šperky osazené drahokamy jsou vždy výběrem nejlepší kvality a ceny na trhu.
Kvalitu svým zákazníkům garantujeme prostřednictvím mezinárodně uznávaných certifikátů.

Investiční drahokamy
Jednou z hlavních služeb naší společnosti je prodej "Investičních drahokamů" opatřených mezinárodně uznávanými certifikáty, které nabízíme  za nejlepší velkoobchodní ceny na trhu.
V případě potřeby rádi poskytneme pro naše klienty poradenskou a konzultační činnost.

Garance nejnižší ceny na trhu
U všech námi nabízených drahokamů Vám garantujeme nejnižší cenu na trhu v České republice a Slovensku.
Našimi naprosto bezkonkurenčními cenami jsme si natolik jisti, že pokud naleznete u jiného velkoobchodního prodejce drahokamů nižší cenu za daný drahokam a kvalitu, než je tomu u nás, snížíme cenu drahokamu tak, abychom byli nejlevnější.